Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o nowościach i promocjach

Dostawa i płatności

Odbiór osobisty
Przesyłka kurierska

Za pobraniem
Przelew zwykły
Przelew Platnosci.pl

Szczegółowe informacje

Dostawa i płatności - CEZAL.NET - Sklep medyczny

 

Czas dostawy

Do 5 dni roboczych
Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.

 

Sposoby dostawy

Dostawa Pocztą Polską lub Kurierem
Dostawy są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD na koszt Zamawiającego według obowiązujących stawek Poczty Polskiej i DPD.

Darmowa wysyłka
Przy zamówieniach o wartości powyżej 400 zł koszt przesyłki pokrywa firma TP TRADE Sp. z o.o., za wyjątkiem przesyłek o ponadnormatywnych rozmiarach lub wadze, dla których cena przesyłki pocztowej lub kurierskiej jest wyceniana wg. specjalnej taryfy.

Odbiór osobisty
W przypadku odbioru osobistego, zamówione produkty można odebrać w sklepie firmowym w Warszawie przy ulicy Elbląskiej 37. Płatności za produkty realizowana jest gotówką lub kartą płatniczą. Za produkty zakupione w naszym sklepie można również zapłacić za pomocą telefonu komórkowego z zainstalowaną aplikacją do wykonywania płatności mobilnych IKO. Płatność jest usługą należącą do Banku PKO BP realizowaną na terminalach do obsługi kart płatniczych.

 

Rodzaje płatności

Przy odbiorze przesyłki
Płatność gotówką listonoszowi, kurierowi lub w urządzie pocztowym w chwili odbioru przesyłki na terenie Polski. Przy tej opcji płatności towar zostanie wysłany po złożeniu zamówienia, jeśli nie wystąpią braki magazynowe.

Przelewem bankowym (przedpłata)
Płatność odbywa się po złożeniu zamówienia w sklepie. Wszystkie dane niezbędne do wykonania przelewu otrzymasz w informacji, która zostanie wyświetlona po złożeniu zamówienia oraz w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.13 1140 2004 0000 3002 7756 8248 

Przelewem elektronicznym (PAYU)
Przelewy elektroniczne są przeprowadzane on-line przez firmę PayU S.A. poprzez serwis Platnosci.pl. Na stronę transakcyjną wybranego przez Ciebie banku przejdziesz po naciśnięciu przycisku: 'Zamawiam i płacę'. Po wykonaniu przelewu otrzymasz potwierdzenie wpłaty a płatność zostanie błyskawicznie odnotowana na koncie sklepu. Towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.